سلام !!! نیشخند 

چه حالی می ده این سلام دادن وقتی می دونی اونایی که دوستشون داری با یه لبخند جوابتو می دنقلب

خبر داغ این که از امروز امتحانای بنده شروع می شه و من می نشینم لب حوض ؟! نه می نشینم پای کتاب های نه چندان نرم و نازکم و می نویسم و می خوانم و باز یاد نمی گیرم.... ناراحت

قضیه دوباره درس خون شدن من هم برمی گرده به 10 سال پیش که بنده در رشته کامپیوتر قبول شدم و بعد از دو سال خوندن اونو رها کردم تا به هنر مورد علاقم برسم . حالا بعد ده سال دوباره توی یه رشته از شاخه کامپیوتر باز قبول شدم و با معادل سازی واحدهای قبلی حالا تقریبا باید واحدهای اصلی و تخصصی رو بگذرونم. خدا رو شکر که مدارس تعطیله وگرنه چه می کرد این نرگس با امتحانا !!!

از یه هفته پیش به محمد اولتیماتوم دادم که به مدت 20 روز آشپزخانه تعطیل می باشد و حتی اگر در و دیوار خانه تارعنکبوت گرفت و مورچه و سوسک از رو دیوارها رژه می رفتن به من نگاه غضبناک نفرمایند که بنده مشغول بازخوانی و مطالعه شدید می باشم و حتی اگه بمب اتم هم کنارم منفجر کنن من از کنار کتاب ها و جزوه ها تکان نخواهم خورد.

بیچاره محمد !!! شیطان

البته غذاش مقداری به راهه .. اما دیگه از کله سحر نمی رم سر اجاق ، سر ظهری یه چیزی سرهم می کنم و با هم می خوریم .. خدا خیرش بده مامان هم برای 2 روزمون غذا فرستادخوشمزه کمک های مردمی شما را هم می پذیریمنیشخند

خلاصه که جونم براتون بگه ، نرگس دیگه تلویزیون نگاه نمی کنه ، ماهواره که شکر خدا در حد جلبک داریم و نگاه نکنیم بهتره ، تمام آرشیو فیلم هامو هم گذاشتم جایی که چشمم بهشون نیافته گریه، بیرون رفتن هم تا پایان ایام شریفه ی امتحانات تعطیل!

اما برای زنگ تفریح هم که شده حتما به شما و اینجا سر می زنم .. فکر کردید! از شر من به این راحتی ها خلاص نمی شید!! شیطان

فقط دعا کنید امتحانارو پاس بشم وگرنه میام اینجا و همه ی استادامو افشا می کنم !!

پینوشت مهم :

1- طبق نصایح برخی دوستان ما هم مطالب وبلاگ رو ... بله !

2- بعضی از دوستای خوب توی کامنتهاشون لطف داشتن و بهم گفته بودن من بچه دارم .. بنده از همین جا اعلام می دارم این مطالب کذب است و تازه سندش رو هم دارم (صفحه ی دوم شناسنامم)

3- و اما در مورد تعبیر خواب : خوشحال می شم بتونم براتون کاری کنم فقط از خودتون یه ردی ! آدرسی ، ایمیلی ، چیزی بذارید تا بتونم جواب بدم .. بنده به صورت آنلاین و 24 ساعته آماده پاسخگویی و تعبیر خواب می باشم ... با تشکر ستاد تعبیر خواب سازی نرگس (اومدم اختصارشو بنویسم دیدم خیلی ضایع است زبان)